TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Antalya'da elektrik kesintisi – 04 Şubat 2024 Pazar

Antalya'da elektrik kesintisi listesi... Antalya'da elektrik ne zaman gelecek? 04 Şubat 2024 Pazar günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2024 23:35
Haber Güncellenme Tarihi: 03.02.2024 23:35
Kaynak: HABER MERKEZİ
Antalya'da elektrik kesintisi – 04 Şubat 2024 Pazar

AEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Antalya’da elektrik ne zaman gelecek? 04 Şubat 2024 Pazar günü Antalya’nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak.  04 Şubat 2024 Pazar günü Antalya’nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Antalya elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Antalya elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Antalya’da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Antalya elektrik kesintisi ve AEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. AEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre  04 Şubat 2024 Pazar günü Antalya’nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak.

Antalya Manavgat’ta elektrik kesintisi

09:00-14:00

ANTALYA,MANAVGAT,MERKEZ DOĞANÇAM,MERKEZ DOĞANÇAM Mah. MERKEZ Sk.,MERKEZ SEYDİLER,MERKEZ SEYDİLER Mah.

09:00-16:00

ANTALYA,MANAVGAT,KÖY İÇİ MEVKİİ ÇARDAK Mh,MERKEZ BEYDİĞİN,MERKEZ BEYDİĞİN Mah.,MERKEZ ÇARDAKKÖY MERKEZ,MERKEZ ÇARDAKKÖY Mah. KEDİ VELİLER Sk.,MERKEZ ÇARDAKKÖY Mah. TOPSURLAR Sk.,MERKEZ ÇARDAKKÖY TOPSURLAR

Antalya Korkuteli’de elektrik kesintisi

09:00-16:00

ANTALYA,KORKUTELİ,MERKEZ KARAKUYU Mahallesi. 11501 Sk.,MERKEZ KARAKUYU Mahallesi. 11505 Sk.

Antalya Kepez’de elektrik kesintisi

09:00-16:00

ANTALYA,KEPEZ,MERKEZ GÖKSU 6810,MERKEZ GÖKSU 6813,MERKEZ GÖKSU Mh. 6825 Sk.,MERKEZ GÖKSU Mh. 6832 Sk.

Antalya Alanya’da elektrik kesintisi

09:00-16:00

ANTALYA,ALANYA,MERKEZ PAYALLAR D-400,MERKEZ PAYALLAR DAVUTLAR,MERKEZ PAYALLAR Mahallesi. POSTALLI Sk.,MERKEZ PAYALLAR Mahallesi. ÖZKAN Sk.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.