OEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Afyonkarahisar'da elektrik ne zaman gelecek? 31 Ağustos 2023 Perşembe günü Afyonkarahisar'ın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 31 Ağustos 2023 Perşembe günü Afyonkarahisar'ın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Afyonkarahisar elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Afyonkarahisar elektrik kesintisi ve detayları…

Afyonkarahisar dikkat: Hafta sonu şemsiyeleri hazırlayın Afyonkarahisar dikkat: Hafta sonu şemsiyeleri hazırlayın

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Afyonkarahisar'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Afyonkarahisar elektrik kesintisi ve OEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. OEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 31 Ağustos 2023 Perşembe günü günü Afyonkarahisar'ın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Afyonkarahisar'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Afyonkarahisar'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Afyonkarahisar'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Afyonkarahisar'a elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

BAYAT/AFYONKARAHİSAR

13:00 – 16:00

MERKEZ BÜYÜK : ATACAN SOKAK, DAR SOKAK, HAN CADDE, ÖZER SOKAK, PINAR1 SOKAK, SEFER SOKAK, UZUN SOKAK, YENİ SOKAK

09:00 – 16:00

SEYDİLER HASAN BASRİ : ATATÜRK CADDE, AFYON CADDE, AVCI SOKAK, AVŞAR SOKAK, ÇEŞME SOKAK, ÇIKMAZ SOKAK, ÇİĞDEM SOKAK, H.BASRİ SOKAK, KORU CADDE, KÖPRÜBAŞI CADDE, KÜMEEVLER KÜME EVLER, SAĞLIK SOKAK 1, SAĞLIK SOKAK 2 AŞAĞIÇAYBELEN KÖYÜN KENDİSİ :, AŞAĞIÇAYBELEN KÜME EVLER YUKARIÇAYBELEN KÖYÜN KENDİSİ :, YUKARIÇAYBELEN KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, İscehisar İlçesine bağlı; Seydiler Kasabası, Karakaya, Konarı, Bahçecik ve Cevizli Köyleri ile Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesine bağlı; Yukarısağırlı, Aşağısağırlı, Akpınar, Yukarıçaybelen, Aşağıçaybelen, İmrallı, İnpınar Köyleri ile Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, TCK Köroğlu Bakım Evi, Türk Telekomünikasyon A.Ş, Türkcell İletişim Hizmetleri, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Çobanlar İlçesine bağlı; Akkoyunlu, Kale, Göynük Köyleri ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler

09:00 – 12:00

İNCE SOKAK

MERKEZ/AFYONKARAHİSAR

10:00 – 17:00

AYVALI KÖYÜN KENDİSİ :, KÖRKUYU MEVKİİ SOKAK ÇATKUYU KÖYÜN KENDİSİ :, ÇATKUYU KÜME EVLER

ÇOBANLAR/AFYONKARAHİSAR

09:00 – 16:00

GÖYNÜK KÖYÜN KENDİSİ :, GÖYNÜK KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, İscehisar İlçesine bağlı; Seydiler Kasabası, Karakaya, Konarı, Bahçecik ve Cevizli Köyleri ile Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesine bağlı; Yukarısağırlı, Aşağısağırlı, Akpınar, Yukarıçaybelen, Aşağıçaybelen, İmrallı, İnpınar Köyleri ile Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, TCK Köroğlu Bakım Evi, Türk Telekomünikasyon A.Ş, Türkcell İletişim Hizmetleri, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Çobanlar İlçesine bağlı; Akkoyunlu, Kale, Göynük Köyleri ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler.

İSCEHİSAR/AFYONKARAHİSAR

09:00 – 16:00

SEYDİLER CUMHURİYET :, AFYON CADDE, AVCI SOKAK, BALIKLA SOKAK, ÇEŞME SOKAK, HANYAKASI SOKAK, HİSAR SOKAK, HİSARARDI SOKAK, KARAPINAR SOKAK, TÜRBE SOKAK, UYDU SOKAK, YANARLAR SOKAK SEYDİLER HASAN BASRİ :, ATATÜRK CADDE, AFYON CADDE, AVCI SOKAK, AVŞAR SOKAK, ÇEŞME SOKAK, ÇIKMAZ SOKAK, ÇİĞDEM SOKAK, H.BASRİ SOKAK, KORU CADDE, KÖPRÜBAŞI CADDE, KÜMEEVLER KÜME EVLER, SAĞLIK SOKAK 1, SAĞLIK SOKAK.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR - Afyonkarahisar'da haftalık hava durumu: 28 Ağustos/1 Eylül 2023

Kaynak: RABİA AYKUT