“Her evde bir bisiklet, her evde hareket, her yerde bereket olacak” sloganı ile başlatılan projede bisiklet dağıtımları devam ediyor. Proje çerçevesinde 6 yaşındaki Yiğit Acıbadem, bisikletini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı, İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya’nın elinden aldı.

Altınova Belediyesi’nin örnek bir projeye imza attığını dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, “Seçimlerde verdiği sözü tutarak örnek bir davranış ve önemli bir projeye imza atan Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’ı yürekten kutluyorum. Bisiklet alan vatandaşlarımdan da kurallara uymalarını ve bisikletlerini dikkatli kullanmalarını istiyorum” diye konuştu.

İstanbul'da elektrik kesintisi - 2 Ekim 2023 Pazartesi İstanbul'da elektrik kesintisi - 2 Ekim 2023 Pazartesi

‘Her Eve Bir Bisiklet” Projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atan Yalova’nın Altınova Belediyesi, bisiklet dağıtımlarına devam ediyor. Proje çerçevesinde sokaklarda düzenlenen dağıtım töreninde bisikletlerini alamayan vatandaşlar, ikametgah belgeleriyle Altınova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne müracaat ederek bisikletlerine kavuşuyorlar.

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR- Diz ağrılarına bu yöntem son veriyor

Kaynak: İHA